MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Umbrella stand 12319270

nr 1231 9270

UMBRELLA STAND

plåt / järn. Height: 77, wear, damages.

plåt / järn. Höjd: 77

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday January 28 2019
at 19:12:06